Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

High blood arm-twisting symptoms

(ANackHeittePek, 8. 10. 2018 7:27)

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang par vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-lilly/

Blood problems - If you prerequisite distinguish more

(Ajegoscexugs, 29. 7. 2018 17:35)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/does-mvp-cover-cialis/

štěnata

(Veronika H., 30. 9. 2013 20:04)

Dobrý den,
chtěla bych se Vás zeptat,jestli zrovna neprodáváte nějaké štěně.

Moc díky za informaci :)

Veronika Hájková

Re: štěnata

(Věra, 9. 10. 2013 16:45)

Dobrý den, další vrh plánujeme nejdříve na podzim tohoto roku. Štěňátka budou stejného spojení jako náš úspěšný vrh A. Zdraví Věra F.

majitelé sestry Vaší fenky

(Pavlíčkovi, Troubsko Brno-venkov, 16. 10. 2012 14:08)

Nejprve pozdrav Vám a Vaší fence, je nádherná a úspěšná.Je patrné z fotek že jsou sestry.Ten vrh se Monči povedl.Teď jsme byli na výstavě v ČB a byla tam dcera od Floretty.Dostala VN.My jsme letos výstavy nějak nestíhali a hlavně ji mtu naši musíme trochu víc cepovat, je rozmazlená.Dokonce i do posouzení na výstavě napsala paní Svobodová že ,,fena by zasloužila lepší vedení''.To má pravdu, ale když ta naše je hrozný mazel.Máme už druhou, ale to je teda něco ta naše Flo.Už monika říkala že jako štěně byla strašně umazlená.Takže mnoho úspěchů a pozdravujeme.Jana a Jarek Pavlíčkovi e-mail:jarpavlicek@seznam.cz

Andy

(Radka , 19. 7. 2012 23:50)

Doufám, že i Andy brzy najde své páníčky =)